Coin Stats - Crypto Portfolio Icon

Coin Stats - Crypto Portfolio

6.5K22.5 MB4.76
Güvenli Uygulama
In-app purchases with AppCoins

Coin Stats - Crypto Portfolio açıklaması

Coin Stats, 1 numaralı, ücretsiz Bitcoin & kripto para portföyü takip uygulamasıdır.

Bitcoin, Ethereum, Litecoin, ve 3,000’in üzerinde altcoini, 100’ün üzerinde döviz karşılığı üzerinden takip edin. Yerel para biriminizi kullanın ve Coin Stats portföyünüz ile en sık kullandığınız döviz türlerini ve cüzdanları senkronize edin; böylece işlemlerinizi manuel olarak eklemek zorunda kalmazsınız. Uygulamada her şeyi gerçek zamanlı olarak görün.

*COIN ARAMA

Bir sonraki müthiş coini bullun. Coin Stats, yeni yatırımınızı bulmak amacıyla ileri düzeyde filtreleme, sıralama ve araştırma yapmanıza olanak sağlamaktadır. Herhangi bir kripto para ile ilgili en son verilere, internet sayfalarına, reddit ve twitter bağlantılarına erişebilir ve mümkün olan en fazla bilgiyi elde edebilmek için en güncel haberlere erişebilirsiniz.

*TÜM COINLERİ TAKİP EDİN

Alış ya da satış fırsatlarını asla kaçırmayın. 3.000’in üzerinde kripto para birimini kolaylıkla izleyin, takip edin, çizelgelerine ve analitik verilerine erişin. Kullandığınız dövizi seçebilecek veya tüm döviz türleri üzerinden ortalama fiyatlarına bakabileceksiniz. Ayrıca gözünüzü ayırmayacağınız “Favori” Coinlere.

*PORTFÖYÜNÜZ

Portföyünüzün tamamınız bir ekranda görün. Al/Sat işlemlerinizi manuel bir şekilde ekleyerek ya da canlı görüntü için cüzdanlarınızı ya da kendi para biriminizi senkronize ederek portföyünüzü hazırlayın. Kolaylıkla çoklu portföyler hazırlayın.

*PORTFÖY PAYLAŞIMI

Portföyünüzü arkadaşlarınızla karşılaştırın ve zaman boyunca kazançlarınızı izleyin. Bir veya daha fazla portföyünüzü arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz ve bu onların Coin Stats uygulamasında gözükecektir.

*ALARMLAR

Mevcut tüm kripto paralar için fiyat, limit, hacim ve piyasa kapitalizasyonu alarmları kurun böylece hiç bir fırsatı kaçırmayın. Biz sizi bilgilendireceğiz!

*HABERLER

Coin Stats 40’ın üzerindeki kaynaktan kripto ile ilgili tüm haberleri tek bir ekrana getirmektedir, böylece kolaylıkla piyasa hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

*HAFTALIK GÜNCELLEMELER

Bizler hızlı hareket ediyoruz ve Coin Stats uygulamasını, kullanıcılarımız için daha fazla özellik ve geliştirmelerle her hafta güncelliyoruz. Bekleyen işlerimizi ve planlarımızı feedback.coinstats.app adresinden kontrol edebilirsiniz.Coin Stats’ı kullanırken elde ettiğiniz tecrübeler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktan mutluluk duyarız. Tüm sorularınız için support@coinstats.app adresi üzerinden bize çekinmeden ulaşın.

- Coin Stats Ekibi

Daha fazla bilgi

Kullanıcı Değerlendirmeleri

Bu değerlendirmeler ve puanlar Aptoide uygulaması kullanıcılarına aittir. Kendi değerlendirmenizi bırakmak için lütfen Aptoide'i yükleyin.

4.76
0
5
14
4
2
3
1
2
0
1
0

İyi Uygulama Garantili

Bu uygulamalar virüs, malware ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

Kullanıcı İncelemeleri

Coin Stats - Crypto Portfolio uygulamasına benzer uygulamalar

Coin Stats - Crypto Portfolio - APK Information

APK sürümü
2.5.0.9
Android uyumluluğu
Android 5.1+ (Lollipop)
Geliştirici
Coin Stats, Inc